مورد اعتماد

Microsoft PowerPoint

samavb
123.41MB
دانلود
دانلودهای فروشگاه 50k - 250k
نسخه 16.0.11001.20074 10 ماه قبل

توضیح Microsoft PowerPoint


برنامه PowerPoint امکان دسترسی به ابزار نام‌آشنایی را که از قبل می‌شناسید برای شما فراهم می‌کند. ارائه‌های خود را در همه‌جا سریع و راحت ایجاد، ویرایش، مشاهده، ارائه یا اشتراک‌گذاری کنید. آیا درمسیر نیازمند دسترسی سریع به فایل‌های ارائه PowerPoint هستید که به‌تازگی استفاده کرده‌اید؟ PowerPoint امکان مشاهده سریع فایل‌های اخیر شما را برای دسترسی آسان در هر دستگاهی فراهم می‌کند. آیا هنگام کار روی PowerPoint mobile، در مورد نسخه‌های چندگانه فایل نگران هستید؟ همگام‌سازی در سراسر دستگاه یکپارچه است. با اطمینان با هرکسی و در همه‌جا کار کنید و مطالب خود را ارائه دهید. با PowerPoint می‌توانید Office را همه‌جا همراه خود داشته باشید.
PowerPoint به شما اجازه می‌دهد با ارائه‌های قدرتمند و قابل سفارشی‌سازی که شما را در میان سایرین برجسته می‌سازد، تأثیری ماندگار ایجاد کنید. اکنون می‌توانید از هر کجا که هستید با اطمینان ایجاد و ارائه کنید. خلق ارائه‌ای لذت‌بخش و تأثیرگذار هرگز این‌قدر آسان نبوده است. با PowerPoint می‌توانید در مسیر، ارائه خود را ویرایش و سفارشی‌ کنید و با دیگران همکاری ‌کنید.
با اطمینان ارائه دهید
با PowerPoint هرگز هیچ فرصتی را در مسیر از دست نمی‌دهید. می‌توانید ارائه جدیدی را آماده کنید یا کار روی ارائه‌های قبلی را ادامه دهید. از آنجایی‌که PowerPoint ارائه‌های شما را با OneDrive همگام‌سازی می‌کند، می‌توانید با استفاده از PowerPoint Online، ارائه‌ای را روی رایانه خود شروع کنید و سپس آن را ویرایش کنید و ارائه دهید. با نمای ارائه در هر دستگاهی، بدون روشن کردن لپ‌تاپ می‌توانید منظور خود را به گوش همه برسانید و با اطمینان ارائه دهید.
تأثیر ماندگاری ایجاد کنید
ارائه‌ای با طراحی زیبا همیشه برنده است. با تجربه قدرتمند و با قابلیت سفارشی‌سازی بالا در PowerPoint، ایجاد ارائه‌هایی که تأثیرگذار هستند و به شما نشان می‌دهند که خودی نشان دهید آسان‌تر از همیشه خواهد بود.
به‌آسانی با دیگران کار کنید
با PowerPoint به‌آسانی با دیگران روی ارائه‌های خود همکاری کنید. با 1 کلیک مطالب خود را به اشتراک بگذارید و دیگران را به‌سرعت برای مشاهده و ویرایش اسلایدهایتان دعوت کنید یا از آن‌ها بازخورد دریافت کنید. به‌راحتی مجوزها را مدیریت کنید و ببینید چه کسی روی ارائه شما کار می‌کند. با نظرات یکپارچه در اسلایدهای ارائه، تغییرات و بازخوردها را نظارت کنید. تغییرها را مقایسه کنید تا شاهد چگونگی تکامل ارائه خود در طول زمان باشید.
نیازمندی‌ها:
• نسخه سیستم عامل: یکی از نسخه‌های پشتیبانی‌شده Android را اجرا کنید و پردازشگر مبتنی بر ARM یا Intel x86 را داشته باشید. پشتیبانی از دستگاه‌های Kitkat و Lollipop تا ماه ژوئن 2019 ادامه خواهد داشت.
• ۱ گیگابایت رم یا بالاتر
برای ایجاد یا ویرایش سندها، با حساب رایگان Microsoft در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه‌نمایش 10.1 اینچ یا کوچکتر وارد شوید.
دریافت حق اشتراک درجه‌ یک Office 365 برای تلفن‌ همراه، تبلت، رایانه و Mac، تجربه کامل Microsoft Office را قفل‌گشایی کنید (به http://aka.ms/Office365subscriptions بروید):
اشتراک‌های Office 365 که از این برنامه خریداری شده‌اند، از ‌حساب Play Store شما پرداخت می‌شوند و ظرف 24 ساعت قبل از پایان دوره اشتراک فعلی به‌طور خودکار تمدید می‌شوند، مگر اینکه تمدید خودکار قبل از آن غیرفعال شده باشد. شما می‌توانید اشتراک خود را در تنظیمات حساب Play Store مدیریت کنید. لغو اشتراک طی دوره فعال اشتراک امکانپذیر نیست.
این برنامه توسط Microsoft یا ناشر برنامه شخص ثالث ارائه می‌شود و تابع اعلامیه حریم خصوصی و شرایط و ضوابط جداگانه‌ای است. داده‌هایی که به‌واسطه استفاده از این فروشگاه و برنامه ارائه شده است ممکن است در صورت امکان برای Microsoft یا ناشر برنامه شخص ثالث قابل‌دسترسی باشد؛ این داده‌ها به ایالات‌متحده یا هر کشور دیگری که در آن Microsoft یا ناشر برنامه و نمایندگان و یا ارائه‌دهندگان خدماتشان دارای شعبه هستند انتقال داده می‌شود و در آنجا ذخیره و پردازش می‌شود.
لطفاً برای اطلاع از شرایط خدمات برای Office on Android به توافقنامه مجوز کاربر نهایی Microsoft مراجعه کنید. با نصب این برنامه، با این شرایط و ضوابط موافقت می‌کنید: http://aka.ms/eula

مشاهده بیشتر

ذخیره رتبه بندی های کاربر برای Microsoft PowerPoint

4.39
36
5
26
4
2
3
6
2
0
1
2

ذخیره دیدگاه ها برای Microsoft PowerPoint

زبان
هیچ دیدگاهی برای Microsoft PowerPoint نیست، اولین نفر باشید!
اپلیکیشن خوب تضمین شده!

اپلیکیشن خوب تضمین شده!

این اپلیکیشن تست‌های امنیتی برای ویروس، مالور و سایر حملات خطرناک را گذرانده است و دربرگیرنده هیچ خطری نیست.

آواتار فروشگاه samavb
samavb فروشگاه 8.51k 1.51M

APK اطلاعات درباره Microsoft PowerPoint

نسخه APK 16.0.11001.20074
سازگاری Android 6.0+ (Marshmallow)
برنامه نویس Microsoft Corporation
شرایط حریم خصوصی http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=507380


دانلود Microsoft PowerPoint APK
دانلود